اخبار ویژه
گزارش روز
بررسی وضعیت کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد در دولت یازدهم از سال‌ 92 تا هفته دولت 96 نشان می‌دهد اقدامات قابل توجهی در بخش‌های آب‌وخاک، توسعه باغ، کشت‌های گلخانه‌ای، گیاهان دارویی، تولید و خرید تضمینی گندم، تولید آبزیان، تولید انواع گوشت و فراورده‌های دامی ارائه داده است.
1396/08/02
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: نقش جهاد در دوره دفاع مقدس از راننده لودر تا فرماندهان جنگی و در دوره تولید و اشتغال از ریاست سازمان تا کارمندان یک نقشمحوری و ارزشمند و قابل تقدیر است.
1398/03/24
روزهایی که خبری جز نابودی و تحریب طبیعت و منابع ملی مخابره نمی‌شود، هستند هنوز مردانی از جنس صخره و بلوط که عاشقانه، بی‌منت و بی‌مزد، همه زندگی‌اشان را پای سرسبز کردن زمین پاک بویراحمد می‌گذارند؛ داستان مرد بذر به دستی که هر جا رسیده است درخت بلوطی کاشته تا مهربانی با طبیعت را به وقت امروز هم اینگونه زیبا، تعبیر و تفسیر کند.
1398/03/21
مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای فصل برداشت تاکنون 68 هزار تن گندم مازاد بر مصرف از کشاورزان مناطق گرمسیری این استان خریداری شده است.
1398/03/20
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد از هجوم ملخ‌های صحرایی به پشت کوه باشت خبر داد و گفت: مبارزه با ملخ‌ها در گچساران و باشت ادامه دارد.
1398/03/18
سازمان جهاد استان کهگیلویه و بویر احمد
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal